×
#

Hakkımızda

#

Dura Lojistik

1990'lı Yıllardan itibaren ASYA - AVRUPA hattında lojistik kara taşımacılığının önemli bir halkası olmaya çalıştık. 2000'li yılların ortalarından itibaren KUZEY AVRUPA ve SCANDINAVİA hattında sürekliliğimizi ve kararlılığımızı sağlayarak bugünlere DURA LOJİSTİK olarak imzamızı attık.

Dura LOJİSTİK ; Asya ve İskandinav ülkelerine de hizmetini sürdürmektedir. Komple ve parsiyel taşımacılıkta profesyonel ekibimiz, güvenilir bir şekilde eşyalarınızı taşıyıp memnuniyetinizi sağlamaktadır.

Dura Lojistik olarak, alanında uzman olduğumuzu garanti veriyor sizlerin her zaman hizmetinizde olduğumuzu söylemekten çekinmiyoruz.Since the 1990s, we have tried to be an important link in logistics land transportation on the ASIA-EUROPE line.Since the mid-2000s, we have signed ourselves as DURA LOGISTICS by ensuring our continuity and determination in the NORTH EUROPE and SCANDINAVIA lines.Dura LOGISTICS; It continues to serve Asian and Scandinavian countries. Our professional team in complete and partial transportation reliably carries your goods and ensures your satisfaction.As Dura Logistics, we guarantee that we are experts in our field, and we do not hesitate to say that we are always at your service.